headerphoto

Witamy.

Tak jak co roku, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1℅ podatku na rzecz rehabilitacji i leczenia naszej córki Karolinki. Nasza córka Karolinka urodziła się przedwcześnie, albowiem w 6. miesiącu ciąży. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę i wymaga intensywnej rehabilitacji.
Chcemy Państwu również podziękować za środki zgromadzone do tej pory na subkoncie Karolinki. Pieniądze te są na bieżąco wykorzystywane na rehabilitację i leki. Przypominamy, iż Karolinka jest podopieczną fundacji Opolskie Stowarzyszenie rehabilitacji neurologicznej i funkcjonalnej z siedzibą w Opolu. Wszelkie informacje o stowarzyszeniu można znaleźć na stronie internetowej: www.rehabilitacjaopole.pl. Im więcej osób przekaże nam swój 1℅ podatku, tym większe możliwości w rehabilitacji i leczeniu ma nasza córka. Jeżeli więc w otoczeniu Państwa znajdują się osoby niezdecydowane w sprawie przekazania swojego 1℅ podatku, zachęcamy do zapoznania ich z historią naszej córki. Wszystkie dane do Pitu pozostają takie same, a więc nr KRS: 0000273196. Koniecznie trzeba wpisać także cel szczegółowy 1℅: Karolina Górecka oraz kwotę 1% podatku zaokrągloną w dół do pełnych dziesiątek groszy.

Urodziła się jako wcześniak i potrzebuje rehabilitacji; nasza parafianka Karolina Górecka.

Istnieje możliwość wsparcia poprzez przekazanie 1 % podatku.


W przypadku jeśli przekazujecie Państwo 1% dla Karoliny Góreckiej należy wypełnić trzy pola:
- kwota 1%
- numer KRS:
0000273196
- przeznaczenie: Karolina Górecka

Druga możliwość to klikając na poniższy link można ściągnąć darmowy program do wypełniania dokumentów PIT zainstalować go i wypełnić - pola KRS i przeznaczenie będą automatycznie wypełnione dla Karolinki.

Link do programu:

 

Wersja instalacyjna:

http://pity-format.pl/2017/355_osrnifkg

Wersja online:

https://pit-format-online.pl/2017/6d9777d71ffda52abf73bfaade0b41d01f323483

 

Bóg zapłać.

Rodzice Karolinki.