headerphoto

INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

od 6 do 13 października 2019 roku.

Niedziela 06.10 DZWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Za †† męża i ojca Teodora, rodziców ,brata, żonę, 2 siostry i 2 szwagrów.

9.15 Grabczok Za †† rodziców Wilhelma i Franciszkę Cyrys, Piotra i Marię Patrzek, męża Huberta Patrzek oraz

brata Antoniego Cyrys.

Ccon. Za †† męża i ojca Waltra Kroll w 2 rocz. śm., jego rodziców Rocha i Marię Kroll, teściów Zofię i Józefa

Świtala oraz z pokrewieństwa.

10.30 Za †† rodziców Agnieszkę i Feliksa, Paulinę i Pawła, wujka Piotra, siostrę Martę z mężem, brata Józefa, 2 szwagrów

Waltra i Pawła, z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.00 Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek 07.10 NMP Różańcowej.

17.30 Nabożeństwo różańcowe.

18.00 Do Bożej Opatrzności królowej Różańca Św. i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł.

Boże opiekę i zdrowie dla Martiny i Sebastiana.

Wtorek 08.10

7.00 Do Najświętszego Serca Jezusowego i Imienia Jezus za †† matkę Rozalię Kowalczyk, Marię i Roberta Knieć

oraz starzyków.

18.00 Nabożeństwo różańcowe.

Środa 09.10 .

7.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. rocz. sakramentu małżeństwa z prośbą o zdrowie i bł. Boże w

rodzinie. Nabożeństwo różańcowe.

Czwartek 10.10

17.00 Za †† matkę Marię, ciotkę Cecylię, rodziców Marię i Oskara, dziadków Urbana i Annę, brata, 2 szwagrów,

wujków, Wiesławę Czech, kuzynkę Brygidę i z pokrewieństwa. Nabożeństwo różańcowe.

Piątek 11.10

17.00 Grabczok Za wstawiennictwem św. Michała Archanioła z podziękowaniem za dar życia, otrzymane łaski,

z prośbą o Boże bł., Dary Ducha Św. i zdrowie dla Dominiki Białas z ok. 18 rocz. ur. oraz w

intencji rodziców, rodziców chrzestnych i całej rodziny.

18.00 Nabożeństwo różańcowe.

Sobota 12.10

7.00 Za †† męża i ojca Józefa Klimek, rodziców Filipa i Anastazję Dendera, dwóch braci, Jerzego i Józefa, Jadwigę

i wszystkich †† z rodziny Klimek, Dendera Poliwoda.

16.30 Nabożeństwo różańcowe.

17.00 Za †† ojca Stefana w rocz. śm., matkę Annę ich rodziców, 2 szwagrów i dusze w czyśćcu cierpiące.

NF 18.00 Grabczok Za żyjących i zmarłych fundatorów i ofiarodawców naszej Kaplicy.

Niedziela 13.10 DZWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Za †† męża i ojca Antoniego Cebula w 10 rocz. śm., rodziców i rodzeństwo, pokrewieństwo

Cebula, Krawczyk, Spyra, Staś, Alicję Feliks i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15 Grabczok

10.30 Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i bł. opiekę Bożą

z ok. 50 rocz. ur. p. Renaty Dendera i 30 rocz. sakramentu małżeństwa.

ccon. Do MBNP z podziękowaniem i prośbą o zdrowie i bł. Boże z ok. 70 rocz. ur. p. Cecylii Heisig.

15.00 Nabożeństwo różańcowe na dzień papieski.

======================================================================

OGŁOSZENIA: Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Karina Sochor, Teresa i Manuela Bort, Joanna Żelasko

Zapraszam na nabożeństwa różańcowe – dziś o godz. 15.00.

We Wtorek po nabożeństwie ok. 18.45 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

W Czwartek msza szkolna godz. 17.00, po mszy i nabożeństwie spotkanie dla klasy VI – proszę przynieść deklaracje.

W związku z dniem papieskim w tym miesiącu nabożeństwo fatimskie w Sobotę wieczorem

o godz. 18.00 na Grabczoku – serdecznie zapraszam! Dlatego w Sobotę wieczorna msza o godz. 17.00.

W przyszłą Niedzielę Dzień Papieski – po mszy możemy złożyć ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Zapraszam także na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00. Po nabożeństwie spotkanie na farskim ogrodzie.

To wydarzenie organizowane jest wspólnie przez PZC i Szkolę w Brynicy.

Kolekta przyszłej Niedzieli przeznaczona na opał do naszych obiektów parafialnych.

Również za tydzień odpust ku czci św. Jadwigi Śląskiej w Chróścicach – suma odpustowa o godz. 11.00.

Diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego odbędą się 13 października 2019 r. na Górze Świętej Anny o godz. 17.00. Zapraszamy!

Informacje poza duszpasterskie:

Zarząd LZS zaprasza na dzisiejszy mecz o godz. 15.00 z drużyną z Przeczy.

W związku z wczorajszym deszczem dary naszych płodów będziemy mogli złożyć w najbliższa Sobotę do południa, o ile pozwoli pogoda.

Poprawiony: niedziela, 06 października 2019 21:46