headerphoto

INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

od 11 do 18 lutego 2018 roku.

Niedziela 11.02 SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30 Za †† męża i ojca Jerzego Kuka, rodziców Antoniego i Franciszkę Kuka, Józefa i Elżbietę Cebula,

dziadków, bratową Reginę, szwagra Franciszka, jego syna Krystiana oraz z pokrewieństwa Kuka i Cebula.

9.15 Grabczok Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i bł. Boże

z ok. 81 rocz. ur. ks. Teofila.

10.30 Za †† ojca Artura Skrzypulec w 3 rocz. śm., matkę Stefanię, dziadków Agnieszkę i Stefana,

z rodziny Hagen.

Poniedziałek 12.02

10.00 rozpoczęcie adoracji

18.00 O zdrowie i bł. Boże, opiekę Anioła Stróża w rodzinie Klepackich.

Wtorek 13.02

7.00 W intencji róży różańcowej św. Katarzyny o zdrowie, opiekę i bł. Boże w rodzinach,

oraz za †† z tej róży – przełożona p. Brygida Dendera.

16.00 zakończenie adoracji

Środa 14.02 Środa Popielcowa.

7.00 Za †† ojca Alojzego, dziadków z dwóch stron, z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Grabczok Za wszystkich †† zalycanych przy Drodze Krzyżowej.

18.00 Za † Ryszarda Patrzek.

Czwartek 15.02

7.00 Z ok. 50 rocz. sakramentu małżeństwa z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o

zdrowie i bł. Boże, opiekę NMP dla jubilatów i ich rodzin.

17.00 Za †† rodziców Albinę i Jana, dziadków Franciszka i Marię, Bartłomieja i Marię, wujka Józefa,

ciotkę Elżbietę z rodzin Sochor i Patrzek.

Piątek 16.02

17.00 Grabczok Za †† męża i ojca Gintra Susczyk o spokój jego duszy, rodziców Małgorzatę i Ewalda

Kaszuge i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Droga Krzyżowa z zaleckami.

Sobota 17.02

18.00 Za †† teściów i dziadków Marię i Alfonsa Ptaszek, żonę Mariannę i dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela 18.02 PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

7.30 Za †† rodziców Małgorzatę i Antoniego, teścia Hieronima, brata Jana i szwagra Erwina.

9.15 Grabczok Za †† ojca Józefa Świtala w rocz. śm., jego żonę Zofię, synową Elizabeth,

Marię i Rocha Kroll, syna Waltra oraz z pokrewieństwa.

10.30 Za †† rodziców Annę i Urbana, całe pokrewieństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

14.00 Grabczok Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

======================================================================

OGŁOSZENIA: Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Maria Richter, Renata Pogrzeba, Beata Hadryś, Grażyna Śniatała

Bóg zapłać za dyżur różańcowy róży Jezusa Miłosiernego, w tym tygodniu: Św. Katarzyny

przełożona p. Brygida Dendera.

Zapraszam do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem dziś po sumie do godz. 16.00.

W Poniedziałek od godz. 10.00 do wieczornej mszy, a we Wtorek od porannej mszy do godz. 16.00.

We Wtorek kolejne spotkanie dla dzieci klasy III o godz. 17.00.

W Środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu stąd Środa Popielcowa.

Msze św. w Brynicy o 7.00 i 18.00, na Grabczoku o godz. 17.00.

Tego dnia w czasie mszy przyjmujemy obrzęd posypania popiołem,

który jest znakiem rozpoczęcia Wielkopostnego przygotowania do Wielkanocy.

W Środę obowiązuje nas post ścisły, a więc co do jakości i ilości spożywanych posiłków.

Od Środy rozpoczyna się także czas wypełnienia przykazań kościelnych:

spowiedzi i komunii wielkanocnej oraz powstrzymanie się od udziału w zabawach w czasie Wielkiego Postu.

W Czwartek msza szkolna godz. 17.00, po mszy spotkanie dla młodzieży klasy II gimnazjalnej.

W Piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej z zaleckami o godz. 18.00 – zapraszam.

W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa Gorzkich Żali

o godz. 14.00 Grabczok i 15.00 w Brynicy – zapraszam.

Porządek Adoracji

Porządek Adoracji Najświętszego Sakramentu Niedziela

12.00 ul. 1 Maja, Klasztorna, Leśna i Prosta

13.00 ul. Łubniańska, Ogrodowa i Opolska (Surowina)

14.00 ul. Ks. Klimasa, Kwiatowa, Polna

15.00 ul. Powstańców Śląskich, Stawowa, Młyńska, Krzywa

16.00 zakończenie adoracji

Porządek adoracji Poniedziałek:

10.00 Grabczok

11.00 Powstańców Śl. od rynku do końca,

12.00 Surowina i Górka, Opolska, Ogrodowa i Polna

13.00 Krzywa i Młyńska Klasztorna, Stawowa

14.00 Łubiańska

15.00 Klimasa i Kwiatowa

16.00 1 Maja, Leśna, Prosta

17.00 Powstańców Śl. od początku do rynku:

18.00 msza św.

Porządek adoracji Wtorek:

8.00 Powstańców Śl. od początku do rynku

9.00 1 Maja, Leśna, Prosta

10.00 Klimasa i Kwiatowa

11.00 Łubiańska

12.00 Klasztorna, Stawowa Krzywa i Młyńska

13.00 Surowina i Górka, Opolska, Ogrodowa i Polna

14.00 Powstańców Śl. od rynku do końca,

15.00 Grabczok

16.00 zakończenie

 


 

Poprawiony: niedziela, 11 lutego 2018 19:07