Koncert kolęd w Brynicy

W imieniu organizatorów – mieszkańców Brynicy zapraszam na Koncert Kolęd 6 stycznia 2024r. o godz.15:00. Transmisja do obejrzenia na youtube: https://youtube.com/live/l8TyMfjFdfM?feature=share
Będzie to swoisty finał działań mieszkańców Brynicy w 2023 roku, którego zwieńczeniem będzie Koncert Kolęd przy szopce bożonarodzeniowej.
Imponująca szopka bożonarodzeniowa, dominujący element – rozświetlona choinka oraz iluminacje na słupach oświetleniowych tworzą niesamowitą kompozycję świąteczną w Centrum Brynicy. Ciekawą inicjatywą jest również to, iż po Świętach Bożego Narodzenia postacie Trzech Króli rozpoczną wędrówkę z trzech okolicznych miejscowości: Łubnian, Kup i Świerkli – Opola, aby 6 stycznia w dniu swojego święta pojawić się przy szopce bożonarodzeniowej.
Szczegóły można śledzić na stronie FB Brynica.
Marek Ciernia – Sołtys wsi Brynica