INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela        25.10               TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30     Za †† rodziców Annę i Feliksa Marsolek, ich syna Henryka, rodziców Stefanię i Józefa Knopp,

brata Jana, szwagra Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15     Grabczok    Za †† ojca Bogusława Sysak, dziadków z obu stron oraz z pokrewieństwa.

10.30 ( Transmisja )  Do Opatrzności Bożej i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. 50 rocz. ur. Barbary

Stotko o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

15.00   Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek  26.10

17.30  ( Transmisja ) Nabożeństwo różańcowe.

18.00  ( Transmisja ) Za † syna i brata Rafała Cossbau z ok. ur.

Wtorek           27.10

18.00  ( Transmisja ) Nabożeństwo różańcowe.

Środa             28.10               Św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów.

7.00     Za †† ojca Stefana w rocz. śm., matkę Annę, brata Jana i wszystkich z pokrewieństwa z obu stron.

Nabożeństwo różańcowe.

Czwartek       29.10

17.00 ( Transmisja )  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  zdrowie z ok. 30 rocz. sakramentu

małżeństwa i bł. Boże w rodzinie i rodzinach dzieci. Nabożeństwo różańcowe.

Piątek             30.10               .

17.00   Grabczok   Za †† Marię Nowak, jej rodziców Marię i Andrzeja, teściów Annę i Józefa oraz

z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  ( Transmisja ) Nabożeństwo różańcowe.

Sobota                        31.10

17.30   Nabożeństwo różańcowe.

18.00   Za †† rodziców Huberta i Cecylię Cebula, synową Teresę, rodziców Elżbietę i Stefana Dendera oraz

z pokrewieństwa.

Niedziela    01.11          UROCZYSTOŚĆ WSZYTKICH ŚWIĘTYCH.

7.30   Za †† rodziców Elżbietę i Józefa Cebula w rocz. śm., dziadków z obu stron, szwagra

Jerzego bratową Reginę, ciotki, wujków i kuzynów, rodziców Agnieszkę i Franciszka

Resel, z pokrewieństwa Cebula , Stotko i Resel i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15   Grabczok   Za †† rodziców Wiktora i Łucję Jendryca, siostrę Teresę, szwagra Karola,

dziadków z obu stron i wszystkich z rodzin Jendryca i Krawiec.

10.30 ( Transmisja ) W intencji ks. Adama Polechońskiego z ok. ur. o zdrowie i bł. Boże.

14.00 Nabożeństwo za zmarłych.

======================================================================

OGŁOSZENIA: Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Maria Sowa, Katarzyna Kastura, Beata Niedworok, Martyna Kowalczyk

Zapraszam na nabożeństwa różańcowe – to już ostatni tydzień.

Zapraszam do sakramentu pokuty przed Uroczystości Wszystkich Świętych – aby zyskać odpusty dla zmarłych. Okazja przed mszą bądź nabożeństwem, a w Sobotę od godz. 16.00.

Penitencjaria Apostolska wydała nowe przepisy dla zyskania tego odpustu, z możliwością w całym listopadzie.

W dalszym ciągu proszę o kontakty mailowe naszej młodzieży z klas VI – VIII.

W przyszłą Niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych – kolekta przeznaczona na utrzymanie grobów naszych księży.

Zapraszam także do przygotowania zalycek – wypominek za zmarłych – modlimy się za nich na nabożeństwie różańcowy w pierwszym tygodniu listopada. Bóg zapłać za przygotowanie mogił naszych bliskich na modlitwę oraz całego cmentarza.

Zmarła nasza parafianka p. Hildegarda Marsolek – Wieczny odpoczynek … Jej pogrzeb jutro w Poniedziałek o godz. 10.00, dziś o godz. 16.00 różaniec o spokój jej duszy.