Ogłoszenia

INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela        11.04               DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA.

      7.30  ( Transmisja )   Za †† w rocz. śm. męża Franciszka Czech oraz rodziców Jana i Agnieszkę Moczko i dusze w czyśćcu

                  cierpiące.

      9.15     Grabczok    Za † matkę Monikę Molek w 2 rocz. śm. oraz ojca Franciszka.

      10.30 ( Transmisja )   Za †† matkę Marię Spisla w 11 rocz. śm., jej męża Pawła, 3 synów, 3 synowe, zięcia Waltra i dusze w

                  czyśćcu cierpiące.

      15.00   Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 

Poniedziałek  12.04              

      7.00     Za †† męża i ojca Tomasza, jego rodziców Katarzynę i Tomasza, siostrę Elżbietę, braci, rodziców,

                  Marię i Józefa Cichoń, brata Oswalda szwagra Herberta i dusze w czyśćcu cierpiące.

      18.00 ( Transmisja )   Za †† rodziców Annę i Tadeusza, brata Marka oraz z rodzin Wieczorek, Słomczyński.

Wtorek           13.04  

      7.00     Za †† brata Herberta Patrzek, żonę i jego rodziców, Feliksa i Cecylię Nalewaja, wszystkich z

                  pokrewieństwa Patrzek, Nalewaja i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa             14.04               .

      7.00     Za †† matkę Agnieszkę z ok. ur., ojca Jana ich rodziców, brata Ryszarda z żoną Adelą, siostrę Annę i

                  Edmunda Polok, Jadwigę Szlegiel i całe pokrewieństwo Patrzek, Kilian, Gryga, Opoka i Blaszczyk.

Czwartek       15.04               .

      17.00 ( Transmisja )   Za †† męża i ojca Helmuta, syna Rafała, matkę Cecylię i jej 2 mężów, rodziców Apolonię i Stefana.

Piątek             16.04               .

      7.00     Za †† męża i ojca Gintra Hyla, jego rodziców Karola i Monikę, rodziców Pawła i Marię Kałuża,

                  brata Jerzego, siostrę Marię, 3 szwagrów, z rodzin Buchta, Kesler, Kałuża, Hyla oraz dusze w

                  czyśćcu cierpiące.

      17.00   Grabczok   Za † męża i ojca Kazimierza Murziak w I-szą rocz. śmierci.

Sobota                        17.04               .

      7.00     Za †† Ilzę Kałuża, jej rodziców Józefa, Zofię i Annę, ich rodziców i rodzeństwo,  Monikę Marsolek,

                  jej rodziców i rodzeństwo, wszystkich z pokrewieństwa Kałuża, Marsolek, Fak i dusze w czyśćcu

                  cierpiące.

      18.00  ( Transmisja )   Za †† rodziców Cecylię i Franciszka, teściów Annę i Eryka, siostrę i szwagra, brata i bratową oraz

                  wszystkich  z rodziny.

 

Niedziela    18.04          TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA.

     7.30 ( Transmisja )   Za †† Marka Jeger w dniu ur., brata Marcina, rodziców Erykę i Stanisława Cebula,

              teściów Elżbietę i Antoniego Jeger, szwagra Huberta oraz z pokrewieństwa.

     9.15   Grabczok   Za † męża i ojca Józefa Wiench w 2 rocz. śmierci.

     10.30 ( Transmisja )   Za †† rodziców Annę i Feliksa, ich syna Henryka, rodziców Stefanię i Józefa Knop,

              brata Jana, szwagra Józefa oraz dziadków Marsolek, Knop i dusze w czyśćcu cierpiące.

     15.00 Nabożeństwo do św. Józefa.

======================================================================

OGŁOSZENIA:

Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Sylwia Brzana, Kornelia Mania, Barbara Grus, Teresa Filipowicz

Bóg zapłać za dyżur różańcowy róży Św. Norberta, w tym tygodniu: Św. Elżbiety – przełożona p. Hildegarda Jendro.

Zapraszam na dzisiejsze Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

W dalszym ciągu obowiązują nas ograniczenia pandemiczne i min. nie możemy wznowić spotkań dla dzieci  i młodzieży. Stąd w Czwartek po mszy zapraszam na spotkanie tylko rodziców dzieci do pierwszej komunii.

W tym roku nie odbędą się bierzmowania – zostały przeniesione na następny rok – to informacja dla młodzieży klasy VIII.

Za tydzień w Niedzielę popołudnie o godz. 15.00 zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Józefa.

Informacje poza duszpasterskie:

Od 1 kwietnia trwa spis ludności – jest prośba o samo spis przez internet.