INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela        19.09               DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30     W 30 dzień śm. p.  Józefa Siekierka.

9.15     Grabczok   Za †† rodziców Wilhelma i Franciszkę Cyrys, Piotra i Marię Patrzek, męża Huberta

Patrzek oraz brata Antoniego Cyrys.

10.30  ( Transmisja )  Do Bożej Opatrzności i MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z ok. 4 rocz. sakramentu

małżeństwa oraz ur. córki z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

15.00   Nabożeństwo do św. Józefa i dziękczynienie za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego.

Poniedziałek  20.09               Św. męczenników Andrzeja Kim Teagon, Pawła Chong i towarzyszy.

18.00   Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże,

wytrwanie w przyrzeczeniach małżeńskich z ok. I-szej rocz. sakramentu małżeństwa dla

1. Dominiki i Tomasza Lisowskich oraz zdrowie w rodzinach Pielorz i Lisowski.

Wtorek           21.09               Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Środa              22.09               .

Czwartek       23.09               Św. ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.

7.00     Do Bożej Opatrzności, MBNP i św. o. Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł.

Boże, opiekę i zdrowie dla Kamili i Mariusza z ok. rocz. sakramentu małżeństwa.

17.00   Za †† męża i ojca Józefa Czech, rodziców Annę i Piotra, szwagierkę Mariolę, dusze w czyśćcu

cierpiące.

Piątek             24.09               .

17.00   Grabczok   Do MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i

bł. Boże dla p. Lucyny Molek z ok. 60 rocz. ur.

Sobota                        25.09               .

7.00  ( Transmisja )   W I-szą rocz. sakramentu małżeństwa pp. Anny i Matiasa o bł. Boże w rodzinie.

18.00   Do MBNP i Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i

Opiekę Boża w rodzinie i rodzinach dzieci.

Niedziela     26.09           DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30   Do MBNP i św. Józefa o szczęśliwe rozwiązanie dla Martyny.

9.15   Grabczok Do Anioła Stróża za roczne dziecko Gabriela Kinder o zdrowie i bł. Boże

w rodzinie oraz dla rodziców i chrzestnych.

10.30 ( Transmisja )  Do Miłosierdzia Bożego za † Matkę Marię Grochula w 2 rocz. śm. o wieczną

nagrodę w niebie.

======================================================================

OGŁOSZENIA: Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Klaudia Niedworok, Alodia Gładki, Dorota Kansy, Alicja Sosna

Bóg zapłać za dyżur różańcowy róży Św. Norberta, w tym tygodniu: Św. Elżbiety – przełożona p. Hildegarda Jendro.

Zapraszam dziś po południu na nabożeństwo o godz. 15.00 do św. Józefa i dziękczynienie za beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz matki Róży Czackiej.

Jutro po wieczornej mszy św. spotkanie Duszpasterskie Rady Parafialnej.

W Czwartek msza szkolna godz. 17.00. Po mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci klasy III szkoły podstawowej.

W Piątek wyrusza pielgrzymka do Sandomierza i okolic zbiórka od godz. 3.00.

Informacje diecezjalne:

W przyszłą Niedzielę w Opolu pielgrzymka złotych jubilatów małżeńskich w kościele seminaryjnym o godz. 14.00.

Informacje poza duszpasterskie:

W najbliższą Sobotę nasza szkoła organizuje zbiórkę złomu w Brynicy od godz. 8.30.