INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela              20.06                     DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30   ( Transmisja )     Za †† męża i ojca Hieronima Wiesner, rodziców, teściów, braci, siostry, wujków, ciotki, zięcia

z pokrewieństwa Wiesner, Król, Marud i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15        Grabczok    Za †† matkę Ruth, jej rodziców, rodzeństwo, szwagrów, pokrewieństwo z obu stron oraz

dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30    ( Transmisja )     Za †† matkę Teresę Feliks pokrewieństwo Halek Feliks.

Poniedziałek  21.06               NMP Opolskiej.

18.00   Za † męża i ojca Pawła Ciernia z ok. ur.

Wtorek           22.06

7.00     W 30 dzień śm. p. Cecylii Patrzek.

Środa             23.06               .

7.00     Za †† ojca Alfreda z ok. ur., jego żonę Gertrudę, córkę Ingeborgę, jego braci, siostry i

dziadków z obu stron.

Czwartek       24.06               Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

19.00   Za † ks. Prof. Radosława Chałupniak w I-szą rocz. śmierci.

Piątek             25.06               .

8.00     Zakończenie roku szkolnego – w intencji dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

18.00   Grabczok   Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. 10 rocz. sakramentu małżeństwa

1. Gabrieli i Rafała Ogrodnik oraz o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Sobota                        26.06               .

13.00   Ślub rzymski: Sabina Dendera – Paweł Zakrzewski

18.00   Do MB Fatimskiej i św. Antoniego z podziękowaniem za odebrane łaski w 20 rocz. sakramentu

małżeństwa pp. Sylwii i Marcina Pietrek z prośbą o dalszą pomoc i bł. Boże dla całej rodziny.

Niedziela    27.06          TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA. Odpust Grabczok.

7.30   Za †† męża i ojca Piotra Koszyk z ok ur., rodziców z obu stron, 3 braci, 3 szwagrów i

szwagierkę oraz z pokrewieństwa.

9.30  ( Transmisja )    Za †† ks. Radosława Chałupniak w I-szą śm i jego matkę Danutę.

11.00 Grabczok   W intencji żyjących i zmarłych mieszkańców ku czci Św. Jana Chrzciciela.

15.00 Grabczok   Nieszpory odpustowe.

======================================================================

OGŁOSZENIA:

Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Anna Medelnik, Regina Dendera, Krystyna Kotula, Magdalena Imiełowska

Bóg zapłać za dyżur różańcowy róży Św. Szczepana, w tym tygodniu: Św. Norberta – przełożony p. Jerzy Kilian.

Za chwilę przed świątynią możemy złożyć ofiary na Wydział Teologiczny UO.

Jutro w liturgii wspominamy NMP Opolską. W Czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

W Czwartek także msza św. w I-szą rocznicę śmierci ks. Radosława Chałupniak o godz. 19.00 – będą obecni księża z dekanatu i nie tylko. Zapraszam! Po mszy Wspólnota z ul. Klasztornej zaprasza na spotkanie.

W Piątek o godz. 8.00 msza w intencji dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców na zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji.

W przyszłą Niedzielę odpust ku czci św. Jana Chrzciciela na Grabczoku suma odpustowa o godz. 11.00.

Także w Łubnianach odpust ku czci św. Piotra i Pawła – suma o godz. 11.00.

Transmisje internetowe mszy św. z naszej świątyni będą w Niedziele o godz. 10.30.

Grabczok:

Zapraszam do przygotowania świątyni i jej obejścia do uroczystości odpustowej.

W Niedzielę sumę odpustową o godz. 11.00 poprzedzi procesja od krzyża przy murowskiej drodze – zapraszam! Po południu o godz. 15.00 nieszpory odpustowe.

W Piątek zapraszam do spowiedzi przed odpustem od godz. 17.00 – msza o 18.00.

Informacje poza duszpasterskie:

Pani Sołtys z Radą Sołecką i p. Magdaleną Glen serdecznie zapraszają wszystkie dzieci te młodsze i te starsze, wszystkie! na wspólne rozpoczęcie wakacji, które odbędzie się w Piątek na placu zabaw o godz. 17.00 – 25 czerwca br.