INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

od 18 do 25 września 2022 roku

Niedziela            18.09                    DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30       Za †† Józefa w rocz. śm. i Agnieszkę Hanusik, Marię i Huberta Mateja, Annę i Pawła i wszystkich z pokrewieństwa.

9.15       Grabczok   Za †† rodziców Wilhelma i Franciszkę Cyrys, Piotra i Marię Patrzek, męża Huberta Patrzek oraz brata Antoniego Cyrys.

10.30     Za †† żonę Gertrudę Kurc z ok. 3 rocz. śm., jej rodziców Elżbietę  i Jana oraz teściów Franciszkę i Antoniego oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Poniedziałek  19.09

18.00   Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MBNP z podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże i łaski w rodzinach Ciernia i Kawecki.

Wtorek           20.09   Św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chog Hasang i towarzyszy męczenników.

7.00     30 dzień śm. Marcina Cossbau.

Środa              21.09               Św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

Czwartek       22.09               .

17.00   Za †† syna Rafała, męża i ojca Helmuta, matkę Cecylię, jej 2 mężów, oraz rodziców Apolonię i Stefana.

Piątek             23.09               Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

7.00     Do Bożej Opatrzności, MBNP św. o. Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże opiekę zdrowie dla Kamili i Mariusza oraz syna Mikołaja z ok. rocz. sakramentu małżeństwa.

17.00   Grabczok

Sobota                        24.09               .

13.00   Grabczok   Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i zdrowie z ok. 50 rocz. sakramentu małżeństwa pp. Anny i Stanisława Gawlickich oraz o zdrowie, opiekę i bł. Boże w rodzinach dzieci.

14.30   Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże bł. z ok. 60 ur. p. Dietra Dras.

18.00   Do Miłosierdzia Bożego MBNP o zdrowie i bł. Boże w rodzinie i rodzinach dzieci.

Niedziela     25.09           DWUDZIEST SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30   Za †† Emilię Patrzek, jej syna Bernarda, jej rodziców Emilię i Bernarda, teściów Marię i Piotra, Jana i Jadwigę Kotula, Alojzego Kandora, Pawła i Adelajdę Bieniek, Marka Filip z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15   Grabczok W rocz. śm. za †† męża i ojca Franciszka Sobota oraz rodziców z obu stron.

10.30  ( Transmisja )  Do Miłosierdzia Bożego za †† matkę Marię Grochula w 3 rocz. śm. oraz ojca Gerharda Grochula o wieczną nagrodę w niebie.

======================================================================

OGŁOSZENIA: Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Brygida i Katarzyna Sobota, Celina Jendryca, Patrycja Kokot

Bóg zapłać za dyżur różańcowy róży Św. Faustyny, w tym tygodniu: Św. Cecylii – przełożona p. Weronika Krupa.

Jutro w Poniedziałek po wieczornej mszy św. spotkanie DRP.

We Wtorek na Grabczoku spotkanie o godz. 19.00 DRP.

W Czwartek msza szkolna godz. 17.00. Po mszy spotkanie dla klasy VII w ramach przygotowania do bierzmowania.

W dniach 23 – 25 czyli od Piątku do Niedzieli pielgrzymka do Ojcowa, Krakowa i Wieliczki.

Wyjazd o godz. 6.00.

W przyszłą Niedzielę odpust ku czci Św. Michała w Starych Siołkowicach – suma odpustowa o godz. 11.00.

Informacje poza duszpasterskie:

W najbliższą Sobotę 24.09.2022 r. zbiórka złomu w Brynicy zorganizowana przez Publiczną Szkołę Podstawową. Zaczynamy o godz. 8.00 rano.

Wójt gm. Łubniany i Rada Seniorów zapraszają seniorów naszej gminy na „Babie Lato z Seniorami”. Spotkanie ma miejsce 21 września w Środę w Kolanowicach o godz. 11.00 msza św. i potem spotkanie pod wiatą. Można dojechać gminną komunikacją – szczegóły na plakacie w gablocie.