INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela            25.07                    SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30       Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze i zdrowie dla syna Krystiana

z ok. 50 rocz. ur. oraz dla synowej i wnuczki.

9.15       Grabczok   Do Bożej Opatrzności MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o

Boże bł. , opiekę i zdrowie w rodzinie pp. Michaś.

10.30  ( Transmisja )   Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. 40 rocz. sakramentu małżeństwa

Krystyny i Krystiana z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinach Niemczyk, Czech i Luksa.

15.00     Nabożeństwo do św. Józef i św. Krzysztofa z błogosławieństwem dla kierowców ich pojazdów.

Poniedziałek  26.07               Uroczystość Św. Anny, matki NMP, głównej patronki Diecezji Opolskiej.

Wtorek           27.07               Św. Joachima, ojca NMP.

Środa              28.07               .

7.00     Za †† rodziców Łucję i Józefa, siostrę Różę, z pokrewieństwa z obu stron oraz dusze w czyśćcu c.

Czwartek       29.07               Św. Marty.

Piątek             30.07               .

7.00     Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. rocznicy sakramentu małżeństwa Adeli i

Józefa z prośbą o zdrowie i bł. Boże, dary Ducha Św. w rodzinie oraz rodzinach dzieci.

18.00   Grabczok   Do Bożej Opatrzności MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. ,

opiekę i zdrowie dla p. Haliny Nanko z ok. 70 rocz. ur. oraz o potrzebne łaski w rodzinach dzieci.

Sobota                        31.07               Św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

15.00   Do Św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie opiekę i Boże bł.

dla p. Józefa Kotula z ok. 60 rocz. ur.

Ccon.   Do MBNP z ok. 60 rocz. ur. Jana Imiełowskiego z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie

i rodzinach dzieci.

18.00   Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. 60 rocz. ur.  Anny Woźnica z prośbą o

zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Niedziela     01.08           OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30   Do MBNP i Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za odebrane łaski oraz

o dalszą opiekę w rodzinie Sochor.

9.15   Grabczok

10.30  ( Transmisja ) Za nowożeńców Justynę i Roberta o bł. Boże w rodzinie i potrzebną opieką Bożą i

wstawiennictwo Matki Bożej.

======================================================================

OGŁOSZENIA:

Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Dorota Sznajder, Ewa Bartyla, Renata Górska, Karolina Trzepizur

W tym tygodniu dyżur różańcowy róży: Św. Cecylii – przełożona p. Weronika Krupa.

Za chwilę przed kościołem będziemy mogli złożyć ofiary na pomoc dotkniętym powodziami.

Liturgia w tym tygodniu wspomina: Jutro uroczystość Św. Anny matki NMP i głównej patronki naszej diecezji, we Wtorek św. Joachima ojca NMP, w Czwartek św. Marty, a w Sobotę św. Ignacego.

Zbliża się czas naszego odpustu ku czci św. Szczepana w niedzielę 8 sierpnia – zapraszam więc do przygotowania i zyskania łask odpustowy dla siebie i naszych zmarłych. Na ostatniej ławce kartki na zalycki.

Za tydzień odpust ku czci MB Anielskiej w Popielowie, suma o godz. 11.00. Także przez dwie najbliższe Niedziele możemy zyskać odpust procjunkuli. Łaska odpustowa to darowanie naszych kar doczesnych za nasze grzechy, w ostatnim czasie z powodu pandemii coraz rzadziej korzystamy z sakramentów św., może czas odpustów jest okazją aby tę praktykę odnowić w swoim życiu religijnym!

W przyszłą Niedzielę 1 sierpnia na Górze św. Anny pielgrzymka motocyklistów.

Zapraszam do udziału w naszym odpuście i szczególnie procesji z nim związanej nasze róże różańcowe i młodzież:

róże różańcowe reprezentuje w tym roku róża św. Cecylii.

Młodzież do sztandaru i figur:

dziewczyny: Sybilla Bartyla, Natalia Bort, Ewa Pietrek, Karolina Sówka, Natalia Wiesner, Martyna Wiesner, Julia Łyskawa, Julia Gładki, Justyna Pacak, Wiktoria Pikos, Paulina Schwientek, Natalia Langosz, Zuzanna Wierszak oraz chłopców: Julian Sowa, Wiktor Antkowiak, Tomasz Mojsiejewicz, Łukasz Cebula, Kamil Malesa, Dawid Oremek

Grabczok:

W mijającym miesiącu lipcu na naszą świątynie złożono 1860,- zł. Bóg zapłać za ofiary i paniom za ich zebranie!