INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

od 16 do 23 maja 2021 roku.

Niedziela              16.05                     UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO.

7.30  ( Transmisja )   Za †† matkę Elżbietę Cebula w 100-tną rocz. ur., ojca Józefa, dziadków z obu stron, ciotki wujków, kuzynów, szwagra

Jerzego, bratową Reginę, z pokrewieństwa Cebula, Stotko, Resel i dusz w czyśćcu cierpiące.

9.15         Grabczok     Do Matki Boskiej Fatimskiej i  Anioła Stróża z prośbą o opiekę i bł. Boże z ok. ur. wnuków

Aleksandra i Jakuba.

10.30     ( Transmisja )    Za †† męża i ojca Jerzego Tront w rocz. śm. i z pokrewieństwa.

15.00       Nabożeństwo majowe przy kaplicy pp. Resel na ul. Leśnej.

Poniedziałek   17.05

18.00    ( Transmisja )  Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski oraz o zdrowie i Boże bł. i opiekę MBNP w rodzinie

1. Hildegardy i Herberta Felger. Nabożeństwo majowe.

Wtorek           18.05

7.00     Za †† kapłanów.

Środa              19.05               .

7.00     Za †† ciotkę Gertrudę Cebula, siostrę Annę i jej męża Jana, rodziców i z pokrewieństwa.

Czwartek        20.05               .

17.00     ( Transmisja )   Za †† męża i ojca Bernarda, rodziców z obu stron; z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Nabożeństwo majowe.

Piątek             21.05               Św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika.

17.00   Grabczok    Do Anioła Stróża o zdrowie i bł. Boże z ok. 18 rocz. ur. Szymona Komor.

18.00   ( Transmisja )  Nabożeństwo majowe.

Sobota                        22.05               .

16.00   Do MBNP z podziękowaniem i prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie z ok 40 rocz. ur. Piotra i

18 rocz. ur. syna Jakuba.

18.00   ( Transmisja )  Za †† męża i ojca Gerharda w rocz. śm., rodziców teściów, siostrę Gertrudę z mężem i

z pokrewieństwa z obu stron. Nabożeństwo majowe.

Niedziela    23.05          UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO.

7.30   ( Transmisja )  Za †† rodziców Erykę i Stanisława Cebula, synów Marka i Marcina oraz

z pokrewieństwa Cebula i Jeger.

9.15   Grabczok   Za †† Anielę i Franciszka Koziol oraz dziadków Koziol i Czech.

10.30   ( Transmisja )    Do Bożej Opatrzności, MBNP i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z

prośbą o bł. Boże, opiekę i zdrowie dla Joachima z ok. ur. i potrzebne łaski w rodzinie.

15.00 Nabożeństwo majowe przy kaplicy pp. Sochor na ul. Młyńskiej.

======================================================================

OGŁOSZENIA: Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Teresa Sowa, Helena Marsolek, Renata Pogrzeba, Beata Hadryś

Bóg zapłać za dyżur różańcowy róży Św. Barbary, w tym tygodniu: Św. Łucji – przełożony p. Urszula Kałuża.

Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za dar ołtarza – nowy ornat naszego patrona.

Kolejne podziękowanie za udział w nabożeństwie na Gróbku przed tygodniem oraz jego transmisję w Internecie.

Dziś nabożeństwo majowe przy kaplicy pp. Resel na ul. Leśnej – zapraszam!

Zapraszam na nabożeństwa majowe: Poniedziałek, Czwartek i Sobota po wieczornej mszy. We Wtorek i Środę po porannej, a w Piątek o godz. 18.00.

W Czwartek msza szkolna godz. 17.00. Zapraszam dziewczyny i chłopców do grona ministranckiego – w pierwszej kolejności po komunii, nie tylko z klasy III, ale także starszych.

W przyszłą Niedzielę kolekta jako jałmużna postna.

Za tydzień nabożeństwo majowe przy kaplicy pp. Sochor na ul. Młyńskiej

Ogłoszenia diecezjalne

Wydział Teologiczny UO zaprasza na nowy kierunek studiów: Orientalistyka chrześcijańska.

Grabczok:

Podatek od gruntów w II racie możemy wpłacić jutro w Poniedziałek od godz. 18.00 – 19.00 na świetlicy wiejskiej.

Bóg zapłać za dar ołtarza.