INTENCJE MSZALNE – PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

Niedziela            17.10                    DWUDZIESTA DZEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30       Za †† rodziców Annę i Feliksa ich syna Henryka, rodziców Stefanię i Józefa Knop, brata Jana, szwagra Józefa oraz dziadków Marsolek, Knop i dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15       Grabczok   Do Bożej Opatrzności  MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z ok. 40  rocz. sakramentu małżeństwa Marii i Arnolda Jendryca oraz o zdrowie, opiekę i bł. Boże w rodzinie i rodzinach dzieci.

10.30  ( Transmisja )   W I-szą rocz. śm. p. Pawła Ciernia.

15.00     Nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek  18.10               Święto św. Łukasza, ewangelisty.

17.30   Nabożeństwo różańcowe.

18.00   Do Bożej Opatrzności MBNP z podziękowaniem za zdrowie, z prośbą o dalsze zdrowie oraz bł. Boże dla całej rodziny Sochor.

Wtorek           19.10

18.00   Nabożeństwo różańcowe.

Środa              20.10               Św. Jana Kantego, prezbitera.

17.30   Nabożeństwo różańcowe.

18.00   Do Miłosierdzia Bożego i MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą pomoc i opiekę Bożą z ok. 80 rocz. ur. p. Helmuta.

Czwartek       21.10               .

7.00     Za † ojca Edmunda w dniu ur., matkę Annę i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   Za † Hildegardę Marsolek w I-szą rocz. śm. Nabożeństwo różańcowe.

Piątek             22.10               Św. Jana Pawła II, papieża.

7.00     Do Bożej Opatrzności, MBNP i św. Jana Pawła II z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o bł. Boże, opiekę i zdrowie dla Doroty i Rafała i ich syna Fabiana.

17.00   Grabczok   Za †† rodziców Martę i Ryszarda Emmerling, braci Wilhelma i Edgara, szwagrów Helmuta i Józefa oraz dusze z pokrewieństwa.

18.00   Nabożeństwo różańcowe.

Sobota                        23.10               .

7.00     Za †† rodziców i dziadków Elżbietę i Gerharda Kowalczyk.

17.30   Nabożeństwo różańcowe.

18.00   Za †† Agnieszkę i Feliksa, siostrę Martę, jej męża, brata Józefa, Paulinę i Pawła, wujka Piotra, pokrewieństwo z obu storn oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Niedziela     24.10           TRZYDZIESTA NIEDZIELA ZWYKŁA.

7.30   Za †† męża i ojca Franciszka Czech, wnuka Denisa Czech, rodziców Jana i Agnieszkę Moczko oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

9.15   Grabczok Za † ojca Franciszka Molek w  rocz. śm. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30  ( Transmisja )   Do Miłosierdzia Bożego za †† rodziców Marię i Gerharda Grochula, ich rodziców Agatę i Karola Kinert, Otylię i Augusta Grochula, siostrę Urszulę i szwagra Czesława Płocienickich oraz za wszystkich †† i poległych z rodziny.

15.00 Nabożeństwo różańcowe.

======================================================================

OGŁOSZENIA: Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu zapraszam:

Stefania Kurc, Ewa Nanko, Maria Hennek, Agata Kałmuk

Bóg zapłać za wczoraj złożone dary dla seminarium i domu księży emerytów.

Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: dziś o godz. 15.00 zapraszam seniorów, rencistów i emerytów, w Poniedziałki i Soboty o godz. 17.30, we Wtorki i Piątki o godz. 18.00, Czwartki po mszy św., w najbliższą Środę wyjątkowo przed wieczorną mszą.

Jutro dzień dziecka utraconego diecezjalne obchody na Górze św. Anny od godz. 17.00.

W Czwartek msza szkolna o godz. 17.00.

W przyszłą Niedzielę rozpocznie się tydzień modlitw w intencji Misji św. Kolekta przyszłej Niedzieli przeznaczona na Misje Św.

Zapraszam do przygotowania zalycek – wypominek za naszych zmarłych – na ostatniej ławce kartki.