Transmisja liturgii z kościoła Św. Szczepana w Brynicy

W związku z epidemią jaka dotknęła wszystkich ludzi w tym naszych parafian ks. Proboszcz Krzysztof Mróz wyszedł na przeciw potrzebie sytuacji i zainstalował kamerę do transmisji mszy z naszego kościoła. Obecnie trwa transmisja próbna ciągła ale od najbliższego tygodnia zostanie przygotowany harmonogram transmisji przyporządkowany do godzin mszy. Zostanie on opublikowany z wyprzedzeniem zarówno na stronie wsi Brynica, jak i na stronie Parafii Św. Szczepana.
Przy okazji kieruję prośbę do wszystkich Parafian z Brynicy, Surowiny i Grabczoka oraz wszystkich innych ludzi dobrego serca o wsparcie Parafii Brynica poprzez wpłaty na jej konto. Parafia utrzymuje się z naszych ofiar, których obecnie nie przekazujemy. Wydatki na utrzymanie parafii nie zniknęły, a wciąż pojawiają się nowe nieprzewidziane (koszt montażu profesjonalnej kamery zapewniającej tak dobrą jakość transisji też się wpisuje w takie nieprzewidziane koszty).
Wpłaty można dokonywać na podane niżej dane:

p.w. Św. Szczepana w Brynicy, ul. Powstańców Śląskich 50, 46-024 Brynica
Konto Bankowe Parafii:
ING Bank Śląski
86 1050 1504 1000 0022 7539 0769

dla przelewów z zagranicy:

IBAN: PL 03 1050 1504 1000 0022 7539 3912, kod SWIFT: INGBPLPW

link do transmisji z kościoła: https://www.youtube.com/channel/UC8pfKKVA4WKYDCkaiw1ScJA

tekst – Krzysztof Marsolek